Kedi Antibiyotik Tedavisi Hakkında

fatmazel

Arkadaşlar ben sokak kedimi belediyede kısırlaştırdım 2 gün önce bugün antibiyotik vereceklerdi ama ağrısı olduğu için orayı aradım onlar araç yolladı. Bugün içinde geri getirirler sanıyordum ama aradığımda antibiyotik tedavisinin hala devam ettiğini söylediler bu gece orada kalacakmış kedi, bitince getireceklermiş. Bu Antibiyotik tedavisi tam olarak nedir kaç gün sürüyor hiçbir şey anlamadım yardımcı olur musunuz

2 CEVAP

Mivia

Bana çok saçma geldi kedinin ağrısı var diye antibiyotik vermezler mutlaka başka bir sorunu vardır.

Mivia

Biz kedimizi özelde kisirlastirdik ama hiç bir şey vermediler bilemiyorum