Kedi Gözü İltihap Temizlemesi

Seker8695

merhabalr binamıza bir kedi yavruladı dört tane yavrumuz var .Tam doğum tarihlerini bilmiyoruz fakat üç haftalık cıvarınfda gibiler annesi kendine ve yavruları sevdiriyor(sadece gözleri için dokunuyoruz) ama yavrularda göz iltihabı ve birkaçında tek gözü kapalı .ılık çay ile temizliyorum fakat evde daha etkii kullanabileceğim bir şey varmıdır. eğer yoksa mecbur solusyon alacağım

4 CEVAP

ugurcil

Çay pansumanı ve göz merhemi terramycin. 2 güne düzelir büyük orwnda

Cans2201

En etkili ilaç tobraseddir onu alabilirsiniz

Fistikpasa

Bence veterinere danışmadan ilaç kullanmayın yavrulara. Yavru kedilerimde aynı sorunu yaşamıştık, çayla temizleyince zamanla yumuşayıp geçti. Çayın antiseptik özelliği var ve doğal hiç bir zararı olmaz, ılık çayla ıslatılmış pamukla rahatlıkla temizleyebilirsiniz eğer geçmiyorsa veterinerinize danışın.

IIREMMM

crystalin solüsyon kullanabilirsiniz,dr.animal da olur