Arkadaşlar Baktigim Sokak Kedileri İle İlgili

Ebruss23

Komsumun bahçesinde 10yakin kedi bakiyorum kedilere yer yaptim ama çocuk cok var kedileri ister istemez rahat birakmiyolae kac senedir bu yuzden çocukları azarliyorum çocuklar top falan oynuyo ister istemez kediler koruyo ilerde oynayin diyorum pek dinlemiyolar dikkat edin diyorum umursamiyolar bide kediler korkuyo sevmeye calisiyolar ama okadar artik psikojikmen üzerimde etki kalmış ki eskiden zarar verdikleri icin hala vericekler saniyorum demirler var kediler orda yatiyo bugun cocuk demirin Ordaki kediyi sevmeye çalıştı yuksek bir yerde bende azarladim cocugu ya demirler batsa ya asagi dusse diye artik ne yapabilirim bilmiyorum azarlamak da istemiyorum

2 CEVAP

ugurcil

Çocukları azarlamak yerine konuşun. Azarlayınca daha çok üzerine gidiyorlar,inatlaşıyorlar.

Ebruss23

Kaç kere konuştum kaç senedir konuşuyorum ama dinlemiyolar