Bahçede Sokak Kedisi Bakıyorum İki Yıldır Sürekli Kedim Düşük Yapıyor Dün Yine Erken Doğdu Minicik

Soniko

Düşük yapma sebebi

2 CEVAP

Soniko

Bakımı da iyi aslında . Sürekli ölü dogiyor çok üzülüyorum.veyerinere de gidemedim. Tafisiyeniz var mi

IIREMMM

yaa kıyamamm bence özel kliniklerde kısırlaştırmak için bütçeniz yoksa bile en azından güveniyorsanız belediyede kısırlaştırın ev kedisi olmadığı için ücret de alınmaz,sürekli doğum yapması onun için tam bir eziyet ve çok yorucu :(