Kedim İçin Önerebileceginiz Mama Varmı

Cansukorkmz

Kedim 11 aylık

9 CEVAP

Alika

kediniz seçici ise Royal Canin dışında mama öneremeyeceğim. Royal Canin sağlıklı mamalar arasında en aromalı mama. Yemek yedirmede zorlanıyorsanız kesinlikle bu sorununuzu ortadan kaldıracaktır.
Pro plan somonlu kesinlikle kullanacaklarınız arasında olabilir.
N&D marka mamada sağlıklı mamalar sınıfındadır. Kediniz sürekli uyuyorsa ve hareketli değil ve özelikle yaşıtlarına göre şişman ise kullanmayın. Fazla protein içerikli bir mamadır.
Acana ve orijen mamaları Kanada markalı bir mamadır. Somon konusunda bir mama yediilecekse kesinlikle bu yedirilmeli. Evde mama kokusu sorun değilse alın.
Hills marka mamayı da şiddetle öneririm. Fakat piyasada garip bir şekilde azalmaya başlamıştır. Belki ileride bulamayabilirsiniz. Mamada süreklilik önemli bir husustur.

miraytas

Proplan somonlu

Evet hills marka mamayı birkaç site dışında bulmak imkansız hale geldi maalesef. Eski distribütör firma ile yaptığım görüşmede sorunun uzun soluklu olabileceğini söylemişlerdi. Fakat yeni distribütör firması schesir, royal canin gibi markalarında distribütörü olan Anadolu pet olmuş. Herhalde yeniden yaygınlaşacaktır diye ümit ediyorum.

goknur

Ben royal canin onermiyorum. Icerigi hic iyi olan bir mama degil. Ve bagimlilik yapan bir mama. Eger yedirirseniz kedinize birdaha baska mamaya gecmeniz cok zor olacaktir. Burda cogu kez orneklerini gorduk. Eger butce sorununuz yoksa ben size

  • now fresh

  • acana

  • n&d

    Bunlardan birini onerebilirim. Now fresh favorilerim arasinda benim. Gercekten cok taze ve icerigi cok zengin bir mama. Bana numunesi yanlis geldi. Sanirim kedi oldugunu belirtmedim evcil hayvanimin kopek mamasi geldi ve ben evin onune doktum o mamalari kopeklerden cok kediler yedi bayila bayila. ( kopek gelmedi cunku bahcemize ) numune isteyerek kedinizin en cok hangisini begenebilecegine bakabilirsiniz. Onun damak zevkine gore yani eger biliyorsaniz ( balikli, kirmizi etli, tavuklu gibi ) ona gore numune siparisinde bulunabilirsiniz. Gercekten ilgilenip kargoyu ozenle hazirlatiyorlar.

dollfacepersian

Türkiye distribütörü Anadolu pet iletişim bölümünden isteyebilirsiniz. Ben istedim, ücretsiz olarak gönderdiler
http://www.anadolupet.com.tr/adres-ve-iletisim-bilgileri.html

bsecnl

ortalama kaç paralık arıyorsunuz

eltarcin

Instinct.

Cansukorkmz

Ücretı farketmez

drkizil

Numune nasil isteniyor?