Kedim Kanlı İshal Oldu

mgulkr

British kedim 7.5 aylık yemesinde hareketlerinde herhangi bir fark yok ama kanlı ishal oldu sebebi ne olabilir veterinere götürmeden önce bilgi edinmek istedim. Ağrısı varmış gibi davranmıyor. Halsizliği de yok. Gayet enerjisi yüksek hatta problem ne olabilir

2 CEVAP

*Merhaba öncelikle benim de Scottish kedim 6 aylıkken kusma ve kanlı ishalle başlamıştı.Gençlik hastalığı dendi fakat bazı testler sonucu negatif çıktı.Vücudu susuz kaldığı için kanlı ishalı olmuş.1 hafta boyunca serum verilmişti.Ama acilinden veterinere götürmenizde yarar var

Cans2201

Kediler çok kötü olmadığı sürece rahatsızlıklarını çok güzel gizlerler. Vakit kaybetmeden veterinere gitmenizi öneririm. Ancak test sonucu ne olduğunu anlayabilirsiniz ve tedavisine başlanabilir.