Kan Tahlili Hemogram Vs

FFECEE

Merhaba şubat mart(hangi ay olduğunu net olarak bilen yok) 2022 tarih doğumlu erkek kedim işin kan tahlili hemogram düşünüyorum genel sağlıği işin danıştığım kişilerden bazıları erken onlar için kedide bir şey yoksa 1,2 yıl daha bekleyin diye öneriler almıştım deneyimi düşüncesi olan varsa paylaşırsa çok memnum olurum birde daha çnce veterinerimiz bize hemogram biyokimya testleri 3 bin tlyi geçer demişti fiyatları normal mi

6 CEVAP

Lilibeth

Hemogram testinin 500 liradan fazla olacağını sanmıyorum alt tarafı kan tahlili biraz uçmuş bence sizin veteriner, zaten sıradan kontrol olacaksa sadece diğer veterinerlere de danışın fiyatları

AsenaTuncay

Kedim 4 yaşında, sizinki 1 yaşındaymış kısırlaştırma işlemi yapılmadıysa öncesinde hemogram ve biyokimyasını yaparlar zaten. Kendi kedime muayene, biyokimya, hemogram, röntgen ve ultrason; toplam 3500 tl verdim. Fiyatlar inanılmaz, Allah yardımcımız olsun.

Cennet29

Benim kedim 2 yaşında kan vs baktırmayı düşünüyodum ama veterinerim gerek olmadığını genel bir muayenenin yeterli olduğunu söyledi. Genel muayenede başka testlere gerek olup olmadığı belli oluyor ztn dedi. Genel muayenede çıkanlar şunlardı
Biraz ateş
Deride bölgesel dermatit
Orta kulak iltihabı başlangıcı
Birde boğazında bulunan salgı bezinde sorun. (adını dedi ama unuttum)

FFECEE

@cennet29 ya çok teşekkür ederim gidebileceğim çok bir veteriner yok bulunduğum yerde şuanki gittiğim yer eh işte daha çnce aşı için gittiğimizde tırnak kesti aşı yaptı kulaklarına baktı dişlerine baktı genel durumu iyi mi dedim beslenme tüy sağlığı vs çok sağlıklı çok sağlıklı dedi o kadar

Cennet29

Benim yaşadığım yerdeki veterinerde bişeyden anlamıyor ztn hatta röntgen bile daha yeni geldi. Ben şehir dışına gidiyorum sürekli. 1 saat gidiş 1 saat geliş

FFECEE

Bulunduğum ilçede pek donanımlı veteriner yok hatta olan veterinerler kısırlaştırma için tahlil bile yapmıyor ,kısırlaştırma için tahlilleri yapmalarını ben isteyeceğim o zaman ücret pahalılığı normal çok teşekkürler