Kedim Ara Ara Arka Ayaklarını Yerde Sürüyor

EduEso

Merhaba daha öncede yazmıştım kedim ara ara arka ayaklarını yerde sürüyor dengesini kaybediyor sebebi ve tedavisi nedir bilenler yazabilir mi

2 CEVAP

Lilibeth

Karında bi şişlik var mı? Denge problemi arka ayaklarının tutmaması normal değil veterinere götürün burada çare bulunacak bi rahatsızlık değil

EduEso

Veterinere görürdük atak geçiriyor tedavisi yok beyninden ameliyat olması lazım onuda sadece istanbulda bir veteriner yapıyor onda da ölüm riski var dedi başka çözüm önerileri olabilir mi yada yanlış teşhis o yüzden buraya yazmak istedim