Kedim Cins Mi

Yastik43

Kedim norveç orman kedisi mi?yoksa tekir kırması mı?

12 CEVAP

Yastik43

Daha 1.5 yaşında bu arada

Seulaplt

Kocaman ne kadar da güzel bir kediymiş 😍

Fistikpasa

Norveç orman kedisi ile alakası yok. Ama büyüklüğü maine cook cinsini andırmadı değil

HaydutveNazli

Tekir 😍

Cennet29

İri bir tekir 😂 benim arkadaşımında tekiri var uzun tüylü 7 kilo ve kocaman. Benim kedimde boyluca bir kedi gören herkes ne büyük kedi diyor. Bana cok normal geliyo hergün gördüğüm için .

Cennet29

Fotodaki kişi de sizseniz cok zayıf olduğunuz için kedide önde iyice büyük gözükmüş. 😊

Sunshinelight

Kediniz tombul bir tekir 😇 çok tatlıymış

Okan3439

Maine coon değil norveç geni olabilir bilemedim 😀

selinay41

tüylü tekir işte

aslihan_e

Zaten 1,5 yaşına kadar ireriyor onlar. 2'ye yakın büyüme tamamen durur.

Lalis

Cinsini bilmiyorum da çok güzel olduğu kesinn, maşallah😍

HisaNur

Tekir ile main coon kirmasi veya tekir ile norvec ormam kedisi kirmasi olabilir