Kedi Diş Bakımı

munevver_leo

Merhaba kedimin dişlerini fırçalamak istiyorum bu ürünü kullanan var mı ve memnun musunuz ?

3 CEVAP

munevver_leo

memnun olduğunuz başka bir diş ürünü varsa onu da söyleyebilirsiniz

IIREMMM

bu ürünün de övüldüğünü duydum biz kullanmadık ama eğer bu ürünü kullanacaksanız resimdeki fırça ile değil de evcil hayvanlar için üretilen parmak fırçaları kullanın hem daha kullanışlı hem de kılları yumuşak, bunun dışında vetugen markasının ürünleri de güzel, bir de novomed markasının ağız ve diş jeli var

munevver_leo

IIREMMM cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim dediklerinize de bakarım