Mama Mı Sitenizde Bulamadım

incsoft

Mycat somonlu kısırlaştırılmış kullanıyorum ancak sitenizde bu ürünü göremedim efendim. Bu önerilmeyen bir mamadır? Bundan daha sağlıklı hangi marka önerirsiniz? Teşekkürler

2 CEVAP

IIREMMM

Mycat orta seviye bir mama olarak geçiyor ama eğer bütçeniz uygunsa daha kaliteli bir mama kullanmanızı tavsiye ederim, eğer mycat segmentinde bir mama kullanmak isterseniz de purina proplan ya da royal canin kullanabilirsiniz içerik olarak daha kaliteliler, kediniz yavru ise kitten, yetişkin ise adult, kısır yetişkin ise sterilised/kısırlaştırılmış versiyonlarını deneyebilirsiniz.

IIREMMM

daha kaliteli bir marka kullanmak isterseniz de sırasıyla : orijen,acana, mera, N&D,Natures Variety,Virbac,Nutri Feline,Naturea gibi markaları tercih edebilirsiniz