Bu Vir Soru Değil.

Hilakyol

Ben burada sordugum sorulara cevap veren,bana yardimci olan, destekleyen, hatta ozelde dahi konusup yardimci olan her insana tesekkur ediyorum. ( ancak bazi insanlarda varki hic bir seyden anlamayan hatta sacmalayip soylediklerimizi garip yonlere ceken evet kisaca salak insanlar.)

Kedim biliyordur belki bazilariniz hastaydi. Sinirlerinde problem vardi ve dengesizdi. Iyi gormuyordu. Gittikce daha da kotulesti. Ama ben inanmiyordum. Gel gorki artik wc icin yemesi icin suyu icin biz yardim ediyorduk artik. Ona siringadan icirip ellerimizle yedirttik. Vitamin deseniz baska ozel ilaclar des3niz verdik.
Ama simdi fakulteden aradilar. 1 gundur oradaydi sorom. Ilac tedavisine dayanamayip olmus. Bende yikildim. Ama size icten tesekkur ediyorum.

7 CEVAP

anfrenee

Sizin icin çokk zor olmalı :/
Gerçekten çok üzüldüm allah sabır versin gerçekten :/

bsecnl

yardımcı olabildiysek ne mutlu bize

bsecnl

başınız saolsun

guineapigela

evet evet birkaç soru sormustunuz ben bakmıstım kedimin sinirlerinde sorun var gibi üzülmüstüm de su an daha da çok üzüldüm :(

eccakir

Başınız sağolsun allah sabır versin :(

goknur

Uzulmeyin melek oldu. Belkide cok aci cekiyordu simdi rahata kavustu. Basiniz sagolsun. Allah size sabir versin. Dua edelim ardindan.

Hilakyol

Bir*