Kedim Annemin Elini Ayaklarını Yalıyor

selinay41

Bu hafta ilk kez önce ayaklarını bayağı kendini yalar gibi ısrarla yaladı zorla bıraktı bugün de avuçlarının içini yaladı ama nasıl yalıyor maltı bile böyle sevmez kedim çok yabani bu arada normalde kendini sevdirmek biz hep zorla severiz çok garip geldi bana

2 CEVAP

Cennet29

Ben çamaşır suyu kullandığım zaman kedilerden biri ellerimde kalan kokudan dolayı yalardı.

Minminik

Sevdigi icin yaliyor kime alisti ise ona sevgisini gosteriyor bizimkide yabani saldirgan el ayak saldirir isirir ama annemle tum gun evde beraber oldugundan alisti ve onu arada yaliyor