Kedimde Aşı Sonrası Kanama?

pamuk18pamuk

Azönce aşı yaptırdık ve ilk defa aşı yapılan yer kanadı . Daha önce yaşayan varmı? İlk defa olduğu için şaşırdım. Veteriner kılcal damara denk gelmiş olabilir dedi kanamasın diye bişey sürdü. Sizce bir sorun olabilir mi?

5 CEVAP

Elifoo

Eger asiyi yeni yaptirdiysaniz ve veterinerin soyledigi gibi kilcal damara geldiyse normaldir diye dusunuyorum. Ama siz yine de gozetim altinda tutun eger artma olursa vakit kaybetmeden acile gidin ama insallah bir sey olmadan gecer :)

pamuk18pamuk

sadece oesnada kanadi ama biz tekrar assilarini yaptiriyoruz

pamuk18pamuk

yani yillik tekrar

Elifoo

O sirada kanamasi gayet normal eger sonrasinda kanama olmadiysa sikinti olmaz :)

Elifoo

Siz yine de kanama olursa veterinerle mutlaka gorusun ama