Erkek Kedi Memesi

Gamzeyldrm

Erkek kedimin memesinin kenarında böyle siyah halkalar var bütün memesinde değil sadece ikitanesinde acaba birşey olurmu yoksa sadece kir toz tarzı birşey mi?

6 CEVAP

bsecnl

ıslak mendille silmeyi denediniz mi

emrezrtrk

Biz dede o vardı ama silince kir olduğu ortaya çıktı

Gamzeyldrm

Ben canı acır diye korktuğum için pek dokunmuyordum silmeyi deneyeceğim teşekkür ederim

oztasilares

Islak mendille silmeyin ıslak bir bezle veya ıslak mendilin alkolünü alıp yıkayıp öyle silin yalıyor çünkü. Bilirsiniz ama yinede belirtmek istedim :)

guineapigela

benim kedimdede vardı ama kedilerde öyle seyler olabileceğini gayet normal bişey olduğunu öğrendik tıpkı insanlarda "ben" gibi birsey olduğunu söylediler bize :)

Cemrecookie

Bizimkinde de oldu pislikmiş sildim geçti