Kedim Köpek Gibi Nefes Alıyor

Hamzaka

Kedim ameliyat oldu. Şu an köpek gibi dilini dışarı çıkarıp nefes alıyor hızlı bir şekilde ameliyat Olduktan sonra birkaç saat hiç yapmadı şimdi yapıyor. Korkuyorum yardım edin.

2 CEVAP

Cans2201

Hemen ameliyat olduğu kliniğe götürmenizi tavsiye ederim acil bir durum olabilir. Test yapılmadan burdaki söylenen bilgiler sağlıklı olmaz ameliyat sonrası böyle durumlar riskli.

Ozlemcakil

Benimki gecen yaz oyle olmustu ama herhangi bir operasyon filan yoktu , ilk once oyun oynarken sonra iki adim atinca bile agzi acik dil disarda ve inip kalkan gogus , fontgen cekildi cigerler buz dedi hoca cok kotu dedi antibiyotik ve astimlilarin kullandigi surup tedavisiyle iyilesmedi baska vete gittik 10 gun arayla iki igne yapti ki sanirim kortizondu , bebegim zombi gibiydi cok agir geldi ama iyilesti cok gecmis olsun