Dis Dokumu Ve Istahsizlik

dilex

Mrb arkadaslar kizimin(5 aylik) disleri dokulme surecinde ve bu sebepten istahsiz :( mamasini suyla yumusatip veriorum ama yinede az yiyor ve durum beni cok uzuyor.siz bu surecte nasil yol aldiniz tecrubelerinizi paylasirsaniz memnun olurum.

5 CEVAP

Heiter

Bizim oğlanın diş dökümünde 2-3 gün halsizlik, durgunluk ve iştahsızlık oldu ama kuru mamayı yiyebiliyordu yine de. Olduğu gibi yutuyordu :D. Tabi her gün yaş mama verdiğimiz için de sıkıntı olmadı.
Bence çok takılmayın, yakında geçecek inşallah. Yaş mamaya ağırlık verebilirsiniz, kuru mamayı yiyemedigini düşünüyorsanız.

goknur

Heiter koptum :D bu donemde ateste olabilir korkmayin. Surekli patilerinin altini yoklayin cok sicakmi diye eger sicaksa nemli bir beze bastirabilirsiniz. Benim kedimin dis cikartma doneminde hic zorluk yasanmadi madallah kizim heiter in dedigi gibi butun yuttu mamalari :D

dilex

Gimcat ton balikli konserve mamasini vermeyi dusunuyorum bi sure daha rahat yer diye dusunuyorum??? Olabilir mi?

dilex

Evde avcumda mamayla geziyorum bi tane de yese kar diye :) dediginiz gibi ben de yasmamayla takviye yapayim bi sure.tesekkurler

goknur

*masallah
-Madallah turkceye yeni bir boyut kazandirdim :D