Kedim Heryere Kaka Bulaştırıyor Lütfen Yardım !?

gofretbey38

Kedim 6 aylık gidiyor kumuna kakasını yapıyor ya patisine bulaştırıyor yada poposunda kalıyor oturduğu yerlere bulaşıyor sürekli olmasa da ara ara bu durumu yaşıyorum bir çözümü olan veya başına gelen varmı?

2 CEVAP

Cemalchief

Merhaba kedinizin dıskisi muhtemelen cıvık şekilde, mama geçişi mı yaptiniz, yavru kedilerde bu tarz durumlar olabiliyor sindirimi güclenmedigi için, tavsiyem, proplan probiyotik almaniz. 1 haftada sorunu çözer, birde iç parazitinizi aksatmayin

IIREMMM

tuvaletten çıktıktan sonra hafif ıslatılmış pamukla patisini ve poposunu nazikçe silebilirsiniz