Kedinize Hangi Mamayı Kullanıyosunuz

nilayduru34

Kedinize hangi mamayı kullanıyosunuz ?
ben reflex kullanıyorum ama değiştireceğim sıkıldı artık hills felicia ve proplan arasında kaldım hangisini önerirsiniz ?

21 CEVAP

gece18

Hills veya proplan kullanın.

Biz mera kullanıyoruz.

Kedyys

Herkes hills yazmış ama hills hayvan deneyi yapiyor kedime iyi gelecek diye onlarca hayvanı öldürmeyin

Kedyys

Herkes hills yazmış ama hills hayvan deneyi yapiyor kedime iyi gelecek diye onlarca hayvanı öldürmeyin

Kedyys

Herkes hills yazmış ama hills hayvan deneyi yapiyor kedime iyi gelecek diye onlarca hayvanı öldürmeyin

LilaMiaLuna

Ben orijen kitten kullanıyordum ama kilo aldın diye hills tuna balıklı yavru kedi mamasına geçtim

cat_expert

4 ay royal canin 4 ay nd az tahıllı. (Kısır)