Kedinize Hangi Mamayı Kullanıyosunuz

nilayduru34

Kedinize hangi mamayı kullanıyosunuz ?
ben reflex kullanıyorum ama değiştireceğim sıkıldı artık hills felicia ve proplan arasında kaldım hangisini önerirsiniz ?

21 CEVAP

ZalimQral

Ben Nd tahılsız kullanıyorum kedimin tüyleri pamuk gibi tavsiye ederim çok seviyo

stellabennett

ben Hill’s kullanıyorum siz de üçü arasında kaldıysanız Hill’s deneyin bence önce eğer memnun kalmazsanız değiştirirsiniz zaten

salihaondag8

Felicia tavuklu kısır yetişkin erkek kedime kullandım tavuklu mamalar sevdiği için severek yedi tüy dökümü azaldı herhnagi sağlık sorunu yaşamadım deneyin derim eğer kediniz benim kedim gibi seçici ve tavuklu mama seviyorsa deneyin başka cesidinide alabilirsiniz her kediye göre çeşidi var deneyebilirsiniz inşallah severek yer ve memnun kalırsınız uygun fiyatlı güzel içerikli ve kaliteli bir mama benve memnun kaldım çok

salihaondag8

Reflex markaya göre daha iyi yani isterseniz felicia markanın bir tık düşük fiyatlı olarak bonacibo var onada bakabilirsiniz oda uygun fiyatlı güzel içerikli kaliteli severek yedi herhnagi sağlık sorinu olmadı tavuklusunu kullanfim deneyebilirsiniz inşallah severek yer ve sorun yaşamazsiniz 🤗

melikecgc

hill's prescription diet kullanıyoruz kedimin idrar yolu hastalığı olduğundan

nilayduru34

teşekkür ederim

nilayduru34

teşekkür ederim

ZalimQral

Ben Nd tahılsız kullanıyorum kedimin tüyleri pamuk gibi tavsiye ederim çok seviyo

kang14

Felicia da bir kaç kanlı dışkı şikayeti okudum ve idrar yolların da sorun cıkarttıgı da söylenmişti. Bana kalırsa hills. Ya da matisse mama. Ama hills ve ya proplan alma bütçeniz varsa bence az tahıllı ND mama direkt almanız daha iyi.

Dann

Kuru mama:Acana wild praire
Yaş mama: tazekonserve markasının ürünlerini.

Cennet29

Felicia ve Bonacibo içeriği birebir aynı. Üreten firma bile aynı. sadece ismi farklı ve dana pahalı diye felicia daha kaliteli sananlar var.

Ben hills yada proplan tavsiye ederim.

KimJeongguk

N&D Kısır Somonlu Kullanıyoruz yararını da gördük. Kedim bulut gibi yumuşacık oldu ve severek tüketiyor.

nilisokey

Pro plan kısır kediler için olandan kullanıyoruz. Yararını gördüm. Kedim çok seviyor. Sahiplenmeden önce farklı bir mama kullanıyordu. Değişimi kolay oldu.

Emirrckr

Bizde N&D tahılsız kullanıyoruz aylardır ve memnunuz.
Mevsim geçişleri haricinde ciddi bir tüy dökümü olmadı uzun tüylü olmasına rağmen.
Tüy sağlığı da çok güzel,yumuşacık tüyleri.

Gamzecs

Biz hekim önerisi ile hills kullanıyoruz tüyleri yumuşacık ve neredeyse dökülmüyor diyebilirim tüy sağlığı bu şekilde hills den önde proplan kullanıyorduk fakat çok kilo yaptığı için kullanmıyoruz artık