Kedi Aknesi Bakımı

SirKukla

Kedimin çenesinde siyahlıklar oluştu, antiseptik aldık ve kullanmaya başladık ama günden güne yayılmaya devam ediyor. Temizleme hakkında bir öneriniz var mı?

8 CEVAP

Ozlemcakil

Ben gratisden yumusak plastik akne temizleyici aldim , tel firca degil ince plastik , gidisini kasiyip sonr cenesini kasiyorum bayildi:)) sonra cristalinle temizliyorum , simdi alisti kendi rahatsiz olunca gidip gidisini sürtüyor resmen bana yap diyor, ilk once yumasakca denedim korkup kacmasin diye alisti hemen

ugurcil

Ben tırnağımla kazıdım sevme ayağına. Serum fizyolojik suyu pamuğa boca edip sildim zor olsa da.

Ozlemcakil

https://www.***********.com/cift-tarafli-siyah-nokta-ve-gozenek-temizleyici-silikon-cilt-temizleme-aparati-kcm17947916 sundan aldim silikon hafifce kasiyinca ise yaradi bizde:))

SirKukla

Çok teşekkür ederim cevabınız için! Bit tarağı alacaktım aslında ama şimdi dediğiniz ürüne bakacağım.

Ozlemcakil

Rica ederim aman yanlislik olmasin silikon yumusak bis sey

Ozlemcakil

Kedilerin derisi cok hassas pamukla cristalin tek basina da yeterli gibiydi ama ben silikon yumusak dokulubdiyevtercih ettim fazla kasir gibivyapmak da tahris edici olabilir dikkatli olun 🙏

Cennet29

Tarak sürmeyin daha berbat oluyor. Bi kaç gün cristalin sprey sıkın pamuğa ve silin nazikce. Temizlenene kdr buna devam edin

SirKukla

Cevaplarınızı dikkate alacağım. Teşekkürler