Augmentin Surup Yas Mamaya Karistirilir Mi

Cakeyta

Bugun veteriner hekimimiz tarafindan kedime bu cocuk ilaci yazildi. Gunde toplam 1ml olmak uzere sabah aksam kullanacagiz fakat bu surup mama icine karistirilabilen suruplardan mi acaba, bilgisi olan var mi?

5 CEVAP

ugurcil

Asla! Yakın zamanda kullandım. Fakültede yazdılar ve kesinlikle ağızdan verilmesi şart. Mide koruyucu yazdı mı peki? AÇ karna mide koruyucu TOK karnına da antibiyotik verdim.

Renklipati

Mamayı yemez sonra,bende kullandım küçük şırınga alın zaten incecik oluyor onunla ölçerek direk ağzının kenarından verin

Cakeyta

Hayir sadece augmentin-BID yazdi. Ve az once siringa ile 0.5ml verdim sorunsuz bir sekilde yuttu mamaya karistirmaya gerek kalmadi tesekkurler yanitlariniz icin

Cakeyta

Augmentin-BID**

Cakeyta

Kucuk siringam var ama ondan icmezse eger diye alternatif yol ariyorum onun icin sormustum