Sahiplendirme İlanı Nerelere Verebilirim

aytunccc123

Apartmanimizin alt katina dogum yapan kedimizin 20 gunluk yavrularini sütten kesilince sahiplendirecegiz simdiden ne olur ne olmaz kolay ve hizli bi şekilde hepsine yuva bulmak istiyorum onerileriniz var mıdır??

4 CEVAP

huqi

İnstagram'da bir sürü sahiplendirme sayfaları var hepsine atın. Facebook'da da sahiplendirme grupları var oralara atabilirsiniz. Ayrıca yavrular sütten kesilince anne kediy lütfen kısırlaştırın :(

aytunccc123

Instagramda bazi sayfalarda ilan yayinlattirdim çok şükür iki tanesine yuva bulduk

aytunccc123

Mutlaka kisirlastiracagiz üç dört gün önce kizginliga girdi iki haftalık yavruları varken ciftlesecekti nerdeyse zor kurtardik aldık içeri birdaha da salmadik tekrar
Erkekler hep kapının önünde beklediler bagirarak

aslihan_e

Mesela ben Adana'dayım, İnstagram'da Adana sahiplenme, Adana kedi sahiplenme, Adana hayvanseverler gibi şeyler yazıyorum ve çıkan sayfaların hepsinden paylaşmalarını rica ediyorum. Yalnız birini bulduğunuzda mutlaka verecek birkaç yedek daha bulun çünkü sonra vazgeçebiliyorlar veya kediye iyi bakamayacaklarını anlayabiliyorsunuz. Çoğu da sütten kesilene kadar vazgeçebiliyor.