Ovaryum Kalıntı Sendromu

ILoveF

Kısır dişi kedimde yeniden kızgınlığa girme sorunu yaşıyoruz malesef. Ovaryum kalıntı sendromu ihtimali değerlendiriliyor ama ameliyatı biraz zormuş. Özel bir klinikte yaptırmak mı doğru olur, üniversitenin hayvan Hastanesi'nde jinekolog ile görüşüp hastanede yaptırmam mı daha doğru olur çok kararsızım. Operasyon geçiripte parça bulunamadı ihtimali beni çok korkutuyor 🥺

2 CEVAP

ugurcil

Dişi kedilerimden birini belediyede kısırlaştırmıştım de içeride yumurta bırakmışlar. Her yere içiyordu. Özel klinikte ultrasonla bakıp teşhis ettiler ve yeniden ameliyat oldu. İşemesi kesildi ancak erkeklerden biriyle çiftleşiyorlardı. Ameliyattan sonra terketti çocuğumu. Ama anneyi yoğurmaya devam ediyor kızım :)

ILoveF

Evet benimkinde her yere işiyor. Evin içinde çok zor bir durum ya valla koltuklar yatak halılar her yer mahvoldu. Üniversite hastanesi daha iyi olur gibi düşünüyorum ama Adana'da şuanda kapalı. Açılmasını bekliyorumm