Kedilerde Fıv Hastalığı

NurAnnLynn

Merhabalar dört gün önce sokakta beslemeye çalışırken aşırı hasta olduğunu fark ettiğim kediyi en yakın kliniğe götürdüm fakat dört gün orda yatmasına rağmen bir ilerleme kaydedemediler ve kedinin neyi olduğunu anlamadılar bunun üstüne başka bir şehirde bir kliniğe götürdüm ve yapılan testler sonucu FIV hastası olduğunu söylediler zaten aşırı zayıf ağzında enfeksiyonlar var çoğu dişi çürük çenesi erimiş ve yemek yiyemiyor kanında da enfeksiyon var.Tedavisi olmadığı söylenildi fakat alternatif tedavilerle toplayabilirmiş bu hastalığı yaşayan var mı çok umutsuzum ayrıca evde kendim beş kediye bakıyorum toparlasa bile eve alamam hem yaşlı hem de hasta olduğundan sahiplenmek isteyen olur mu bilmiyorum kısaca çok üzücü bir durumdayım herhangi bir öneriye tecrübeye açığım bu hastalıkla normal bir hayat yaşayabilir mi toparlayabilir mi sizce

2 CEVAP

İnşAllah yaşayacaktır. Asla umudunuzu yitirmeyin.

ugurcil

Çocuklar için burun spreyi Sterimar marka deniz suyunu burun deliklerine ve ağzına 3-5 gün sıkabilirsiniz. Pro Plan Forti Flora Probiyotiği Gimcat konserve mamaya döküp ya da sulandırıp, şırıngaya çekip yedirmeye çalışın. Geçmiş olsun, inşallah iyileşir çocuk.