Yüksek Sesle Miyavlama

Herkese merhaba benim tekir bir kedim var ve ara sıra nadir de olsa yüksek sesle miyavlıyor bunu neden yapıyor olabilir ? herhangi bir sağlık sorunu yok.

7 CEVAP

Cennet29

Kediniz şuan kaç yaşında. Canı sıkılıyor olabilir dikkat çekmek istiyo olabilir. miyavladığında onunla sevdiği oyuncakla oyun oynayın yada yaş mama falan verin

ugurcil

Evlenmek istiyor

Kedimi 2 yıl önce kısırlaştırdım onunla alakası olucağını sanmıyorum öyle olsa kızgınlığa girerdi ama hiç girmedi

ugurcil

Benimkiler de kısır ama belli dönemlerde rawrawlar.
Kimi göbek yoğuruyor kimi de battaniye. 2 sene önceye kadar da çiftleşiyorlardı ama dişi elini ayağını kesince erkek ortada kaldı. Biri 12 diğeri 10 yaşında. 13 yaşında olana da pamukla masaj yapıyorum.

zeynep0192

Veya ilginizi istiyordur

zeynep0192

Belki dışarida gordugu kus, kedi veya boceklere miyavliyodur

Ahraz

Kızgınlık dönemine girmiş olabilir. Kisirlastirsanizda ara ara böyle olabiliyor. Disarda olmak istiyor olabilir.Rakiplerine miyavliyor olabilir