Köpek 1 Gün Yanlız Kalabilirmi ??

lucywhite

Anket

Kalamaz
(6 oy)
Kalabilir
(11 oy)
Toplam (17 oy)

Biz biryere gitmek zorundayız ve şimdi saat 08.00 yarın sabah bir gibi geliriz sizce yanlız kalabilirmi

9 CEVAP

ursaminor

Asıl soru "yalnız kalabilir mi?" ise cevap basit evet.
Ancak olay yalnız kaldıklarında ne yapar ise çok farklı oluyor konu. Tamamen köpeğinizin kişiliğine bağlı bu. Gündüz yalnız kalmaya alışık demişsiniz. Ama gece değil. Mesela havlama sorunu olan bir bidiyse durmaksızın havlayabilir. [Tecrübe ettiğim bir durum ne yazık ki :/ ] Mesela küsüp eşyalara zarar verme huyu varsa, yandığınızın resmidir. - [Bunu da tecrübe etmiştik :( ] Küsüp inatla koltuklara çiş-kaka da yapabilir.
Sonuçta unutmayın. Onun aklında tek bir şey var. Neden gelmediler? Beni terk mi ettiler? Bir saat de çıksanız, 1 gün de gitseniz bunun özellikle küçük ırk ev köpeklerinde hep böyle olduğunu gördüm ben.

lucywhite

ACİL LÜTFENNN

dollfacepersian

Aynen tuvaleti ne olacak? Kaç yaşında? Daha önce ne kadar süre yalnız kaldı? Siz yokken eve gelip mamasını suyunu verip biraz ilgilenebilecek kimse yok mu?

lucywhite

Maltese terrier cinsi 1.5 yaşında sabahtan akşama kadar evde kalabiliyor ama hiç daha önce 1 günlügüne kalmadı bu arada bebekliğinden itibaren pede yapıyo dışarıya yapmıyo

deniz_berkan

Tuvaleti ne olacak ?

deniz_berkan

Cinsi nedir?

emreztrkk37

Kalır ama tutamazsa eve tuvaletini yapabilir

guineapigela

maması, suyu, oyuncağı herseyi varsa tuvaleti falan o zaman bir sorun olmaz kalabilir :)

lucywhite

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim