Çam Paleti Marka Önerisi

grsaras

Kedi kumundan çam paletine geçmeyi düşünüyorum ama hangi bunlarda hangi marka iyi hangisi kötü bilmiyorum tavsiye verir misiniz

3 CEVAP

GlsmKrpk

Daha önce Bigcat kullanıyordum ama topaklanma sorunu yaşadım uzun süre sonra yorulup değiştirdim , natural bastet' e geçiş yaptım. Koku yok ve topaklanması çok iyi

simsim1713

Bigcat kullanıyoruz 1 yıldır çok memnunuz. Koku yok, toz yok, dağılma yok.
Bigcat powerdan memnun kalmadım ama. Bigcat klasik alıyorum yanında topaklanma artırıcı toz da gönderiyorlar 2 paket.
Önce bir paket topaklanma artırıcı toz ve 7 cm kadar kedi kumunu iyice karıştırıyorum. Sonra azaldıkça üstüne hem çam peletinden ekliyorum hem de topaklanma artırıcı tozdan.

simsim1713

Bigcat kullanıyoruz 1 yıldır çok memnunuz. Koku yok, toz yok, dağılma yok.
Bigcat powerdan memnun kalmadım ama. Bigcat klasik alıyorum yanında topaklanma artırıcı toz da gönderiyorlar 2 paket.
Önce bir paket topaklanma artırıcı toz ve 7 cm kadar kedi kumunu iyice karıştırıyorum. Sonra azaldıkça üstüne hem çam peletinden ekliyorum hem de topaklanma artırıcı tozdan.