Kedimin Aşıları

Merhaba,
40 günlük bir kedi sahiplenicem. Aşı takvimi nasıl oluyor ne kadar tutar ne fazla bilgi verir misiniz?

6 CEVAP

Ceronimo-

40 günlük bir kedi sahiplenmek için çok küçük.? Annesi var mı? Varsa ve emiyorsa yanından ayırmayın.

Bilgos

evet çünkü kedilerin annelerinden ayrılma zamanı 2 ay

DEMET92

aşılar 75 -80 tl arası.ilk aşısı karmailk sene 15 gün arayla 2kez yaptırmanız lazım . 2. ciyi yaptırınca zaten veteriner 15 gün sonra kuduz aşısı var diyor. birde ilk baştanda iç dış parazit de olması lazım diye biliyorum. yine en iyisini veteriner hekiminiz bilir. lütfen hayvanlara para kaynağı değil de bir evlat gözüyle bakan bir veteriner heim bulmaya gayret ediniz.

bsecnl

veterinere normal muayene için gidin o size şu tarihte gelin aşılarına başlayalım diyecektir ortalama 1 aşı 70-80 lira

herkese teşekkürler, daha değil zaten 50 60 günlük olunca alıcaz o yüzden şimdiden sormak istedim.