Aynı Mama Yemiyor

Munevver42

Ya arkadaşlar kedime aynı mamayı sipariş ettiğimi düşünüyordum yalnız arasında sadece protein farkı var kedim bu yüzden yemiyor nasıl yedirebilirim yenisi gelene kadar aç 🙄🙄

5 CEVAP

LilaMiaLuna

Aynı mama değilki biri hipoalerjenik biri üriner sağlık maması

Munevver42

İkisinde de yazıyor hipoalerjenik diye

ugurcil

Aynı mama değil

IIREMMM

birinde hypoallergenic somonlu diğerinde hypoallergenic üriner sağlığı için somonlu demiş, üriner mamayı veterineriniz mi önerdi ? genelde idrar yolu problemleri için öneriliyor da o yüzden sordum

Cennet29

İkisi farklı oldugu için yemez tabi 😁😁😁 yenisi gelene kdr evde et, tavuk haşlayarak yaş mama ile idare edebilirsiniz. En azından aç durmamış olur