Kedim Evden Kaçtı

esravtn

dün gece 11 gibi kedimin yokluğunu fark edip onu aramaya başladım hiçbir yer yok sokağada baktım yok kedim kızgınlık dönemine girmiştı yakında kısırlaştırçaktık acaba evden kaçmasıyla ilgisi var mıdır? önçeden evden kaçtığı zaman geri geliyodu ama bu sefer gelmedi çok endişelim sizce geri döner mi?

1 CEVAP

bsecnl

aynen kızgınlık döneminde evden daha kolay kaçarlar dikkat etmezseniz ama geri dönecektir merak etmeyin arada evin etrafına sokaklara bakın