Kedi Patisinde Yara

NurMIA

Geçen gün patisiyle ilgili problemi paylaşmıştım, patisinin kökleri daha kırmızı ve tüyleri azaldı bu problemi daha önce yaşayan var mı?

1 CEVAP

Zeytinbey

Alerji, mantar , egzama tarzı bir şey olabilir veterinere götürün Wood lambasi denen bir lambayla mantar olup olmadığını anlayabiliyoruz ona göre bir tedavi şekli izliyoruz. Şimdilik crystalin , dr animal tarzı bir spreyle silebilirsiniz nazikçe. Ama spreyi çok fazla yalamamasina dikkat edin bazen kusma yapabilir