Kedimin Dudağı Neden Böyle?

Bihterrrxxx

Arkadaşlar kedim 15 gün önce doğum yaptı daha sonra dudağı böyle oldu şuanda maddi durumdan dolayı veterinerine getiremedim ne olduğunu anlayan var mı?

3 CEVAP

Cemalchief

  1. Mama kabı porselen eğer bulamıyorsaniz metal olsun

  2. Günlük mama ve su kaplarını hijyenik olacak şekilde temizleyin

  3. Cristalyn ile gunde 2 de pamuga sıkîp temizleyin agiz cevresini gececektir

aslihan_e

Yavruların çişini kakasını yalıyor ya, istediğiniz kadar yiyecek içecek kabı hijyenine dikkat edin yine de ağız çevresinde bu tarz sorunlar olabiliyor. Kedi için uygun bir antibakteriyel ürün ile nazikçe silmek gerek birkaç güne bir.

Superisi814

Merhaba,
Kesin teşhis koyamam ancak plastik kaptan yemek yiyip şu ictiklerinde bu şekilde oluyor.
Yorumlayan arkadaşa katılıyorum.
Gelmiş geçmiş olsun.