Göz Atarsanız Sevinirim.

sadece_kedi

Merhaba. Bu hafta Çörek'le birlikte Şampiyonluk yarışı'na katıldık. Yarın yarışma sonuçlanacak ve eğer kazanırsak fotoğrafta yorum olarak belirttiğim gibi gelen ödülü sokak canlarına harcayacağız. Sitede hem ekonomik, hemde besleyici ürünlerin linklerini atarsanız beni ve sokak canlarını çok mutlu edersiniz. Kedi veya köpek, yaş veya kuru mama fark etmez. İlla 25 TL olmak zorunda değil. Fazla pahalı olmasın yeter :)
Herkese şimdiden teşekkürler...

3 CEVAP

bsecnl

resim gözükmüyor tekrar yükler misiniz

sadece_kedi

Gözüküyor aslında. @bsecnl
Önerisi olan yok mu arkadaşlar?

riuhole

Barınaklara da bağış yapmak isterseniz bu site üzerinden yapabilirsiniz 1kg kedi-köpek maması 7.5tl. :) Güvenilir bir biçimde de ulaşmış olur ama sokaktaki bebeklerle ilgili bir bilgim yok :(