Birbirimizden Ayrı Kalınan Kedi Hırçınlaşmış Sahibini Görünce Tanır Mı?

CalicoMinos

Ayrı kalındı gittiği yerde mutluydu başka yere gidince hırçınlaşmış adını bilen bir kediydi sahibini görünce yanına gelir mi? Kuçağına alsa sahibi tırmalar mı?

4 CEVAP

CalicoMinos

1 senedir ayrı yaşıyorlar sahibi ile birlikte gittiği yerde iyidi onlarda istemeyince 4 aydır da başkasıyla idi orda hırçınlaşmış sahibi almak istiyor onu görünce tanır mı? 😢🥺

CalicoMinos

1 senedir ayrı yaşıyorlar sahibi ile birlikte gittiği yerde iyidi onlarda istemeyince 4 aydır da başkasıyla idi orda hırçınlaşmış sahibi almak istiyor onu görünce tanır mı? 😢🥺

aslihan_e

Denemekten ne zarar gelir ki? Sadece eski sahibi kendi evine götürüp bir süre orda baksın. Yoksa yabancı ortamda başkalarını tehdit olarak gördüğü için sevdiği insana karşı da temkinli yaklaşabilir. Öncelikle güvenli bulduğu alanda olmalı. Gittiğinde yavruysa eski sahibini unutmuş olabilir ama yetişkinse, şimdiye kadar baktığım hiçbir kedi, benden üç dört yıl bile ayrı kalsa beni unutmadı.

aslihan_e

Güvenli bulduğu alan derken, illa eski evi olmak zorunda değil, sadece sevdiği eski sahibinin evi olsun, başkaları rahatsız etmesin yeter.