Kediye Antibiyotik Nasil Verilir

fatmazel

arkadaslar kedim antibiyotik tedavisi görüyordu hayvan bakımevinde bugün onu aldık veteriner toz antibiyotik verdi nasil kullanacağımı da söyledi ama ben unuttum internette de bulamadım nasıl kullanıldığını ilacın adı Klamoks nasil kullanılıyor bilen var mı

2 CEVAP

Zeytinbey

Şurup şeklindeyse kaynamış soğumuş suyla sulandırıp iyice çalkalayın

Zeytinbey

Yetişkin kedilere 1 cc , yavru kedilere genelde 0.5 cc veriyoruz ama veterineriniz kilosuna göre ne kadar vermeniz gerektiğini söylediyse öyle yapin