Kedi İç - Dış Parazit Hapı

Aylinlily

Merhabalar aşılar pahalandığı için bir yakınım aşıyla uğraşmayın iç parazit için haplar var ve ucuz dedi. Dış parazit zaten damla ama iç parazit hapta var iğne olarakta var sizce hangisi iyi çalışmalar

1 CEVAP

Lalis

Evet iç parazit iğne, hap ve ense damlası şeklinde var.Kedinizin kilosunu kontrol ettirip veterinerden iç parazit hapı alıp yaş mamaya ekleyip verebilirsiniz ya da veterinerler hapı çok rahat yutturuyorlar evde biraz zor oluyor nefes borusuna kaçması ihtimali var.Mama içinde yerse tabiki öyle daha kolay.