Kedimin Aniden Arka Ayakları Tutmamaya Basladi

Neom

Kedimin hiç birşeyi yokken birden arka ayaklarını surukledigini, tutmadığını farkettim. Aradan bi 10-15 dakika geçti istifra etti. farklı mama vermistim. Verterineri aradık. Mamadan olacağını söyledi. Gelseniz de birşey yapamayız şuan bekleyecegiz dedi. Pıhtı atmasindan kaynaklanıyor diye bir yazı okumuştum burada.Şuan çok endişeliyim. Yavrum ordan oraya acı acı miyavlayarak sürünerek gidiyor. Ve benim elimden hiç birşey gelmiyor.

16 CEVAP

MrCaju

Hadi be... Allah belinizde olsun. Güzel haberlerle buluşalım inşallah.