2 Ayrı Yavru Kedi ?

oznzngn

Anket

Anlaşırlar.
(12 oy)
Anlaşamazlar.
(0 oy)
Net bir cevap olamaz, huylarına bağlı.
(7 oy)
Toplam (19 oy)

2 ayrı aileden 2 farklı 1 aylık yavru siyah beyaz kedi bir araya geldiklerimde birbirlerine zarar verirlermi yoksa anlaşırlar mı?

4 CEVAP

Heathcliff

Annesi falan terk etmediyse ya da ölmediyse 1 aylık bir kediyi annesinden ayırmayın en azından 50 gün annesiyle kalsın.Küçük oldukların kısa sürede alışırlar diye düşünüyorum

bsecnl

bir araya gelmeden bilemezsiniz belki biri sever diğeri sevmeyebilir yada ikiside birbirini sevmeyebilir

EmineDemir

Kesin bir şey demek için bir ay kalmaları lazım ama bir aylık kediler çok tabi şekilde anlaşır yalnız çok küçük değilmi annelerinden nasıl ayrılacaklar bir aylık kediler?

EmineDemir

Kesin bir şey demek için bir ay kalmaları lazım ama bir aylık kediler çok tabi şekilde anlaşır yalnız çok küçük değilmi annelerinden nasıl ayrılacaklar bir aylık kediler?