Kedime Gimcat Malt Soft Extra'yı Nasıl Sevdirebilirim?

suslucat

Kedimin bağırsağında biriken tüyler için GimCat Malt Soft Paste Extra aldım. Fakat kedim pek sevmedi. Zorla ağzına sürersem yiyor sadece. Yoksa kendisi koklayıp gidiyor. Ona nasıl sevdirebilirim?

3 CEVAP

Mischka

Maltı ilk denediğinde benim kız da sevmemiști, zorla yediriyordum,patisine ağzına falan sürüyordum hatta bazen yaș mamasına falan koyuyordum. Fakat sonradan alıștı, șu an en sevdiği șey diyebilirim, bayılıyor.

SelinTuksal

başka şeyler deneyin. gimcat in ödül formu var mesela. olmadı beaphar deneyebilirsiniz. bende bu söylediklerimin 2 si var ve 6 kedimin 3ü birini 3 ü diğerini seviyor.

gunosari

Sevdiği başka birşeylerin üzerine dökebilirsiniz.