Kedıye Beslemesı

Reyaura

Kedilerime bildircin yumurtasi aldim nasil verebilirim kaynatip mi vermeliyim pisirerek mi kabuklu mu veriyim kabuksuz mu ? Günde kactane vermeliyim yararı nedir zararı nedir? Dondurulmuş dana işkembe aldim bide bimde satılıyordu onu nasil hazirlayip vermeliyim ?

6 CEVAP

SelinTuksal

yumurtayı haşlayabilirsiniz. kabuklu verin ama kabuklarını 15 dakika 150 derecedeki fırına atarsanız tam bir kalsiyum deposu elde etmiş olursunuz. (not: @Feronia söylemişti.)

SelinTuksal

ve sonra da onu bi güzel ezip yaş mamasının yada yumurta vs nin içine atarak yedirebilirsiniz.

SelinTuksal

evet

bsecnl

yaşı ve kilosu nedir

Reyaura

Haşladıktan sonra kabuklarinı çıkartip mi fırına atmaliyim

Reyaura

Teşekkür ederim