Kedimin Arka Bolgesinden Kan Birakmasi?

Kedicicansu

5 aylik disi kedimin miyavlayarak arka bolgesinden kan birakinca ben cok telaslandim acili bir sekilde miyavliyor ve kan birakiyor 2 gundur endiselwniyorum acaba bir bilgisi olan varmi?bu durum normalmi?

2 CEVAP

EmineDemir

Acilen veterinere götürün bence. Ama bir yerde kedilerde adet olabilir diye okumuştum ama benimki hiç görmedi. Allah korusun içte sorun olabilir. Veya insanlardaki kabızlık gibi bir sorun yüzünden olabilir. Eğer kabizsa bir tatli kaşığı zeytinyağı yedirin kabızlığı geçer ben denemiştim

Pamuqum

Gençlik hastalığı olabilir. Ciddiye alınması gereken bi durum vakit kaybetmeden vet. Götürün (bi çok sebebi var kan gelmesinin en dogru karari vet. Verir)