Yardımcı Olabilir Misinizzzz

Realbadvroken

Merhaba kedilerim 9 aylıklar aylar önce ense damlası yaptırmıştim tam tarihi hatırlamıyorum aşı falan yaptırmadım ense damlasıni tekrarlamam gerekiyor mu başka neler yapmam lazım yardımcı olabilir misiniz

7 CEVAP

Damlayı ne zaman uyguladiniz ?

Realbadvroken

13 Ağustos doğumlular 29 Ekim'de damlayı uyguladik

Realbadvroken

2022 de

Lalis

İç dış parazit aşı ya da damlaları 2-3 ayda bir yapıyorlar genelde, yavru oldukları için karma aşı icinde veterinerinizden bilgi alabilirsiniz.

KimJeongguk

İç-dış parazitlerini en geç 3 ayda bir olması gerekiyor kedilerinizin. Bunun dışında yıllık aşıları mevcut; Karma ve Kuduz. Bunlar aksatmayıp kesinlikle yaptırmanız gereken aşılar. Veterinerinize gittiğinizde kedileriniz için karne isteyin birdahakine.

Emirrckr

Parazitler yapılalı çok olmuş,
Tekrarlamanız gerekir zaten dış parazitlerin aktif olacağı(bahar-yaz dönemi)artık başlıyor.
Pire yumurtaları sokaktan ayakkabımızla dahi çok enteresan yollarla taşınabiliyor.
Kedinize 2-3 ayda bir özellikle iç-dış parazitini yaptırarak koruma sağlamalısınız.

Realbadvroken

Aşı yaptırmak istemedim damla yaptırdım ikisi aynı etki dedi Damlayı senede bir yapın demişti