Gobek Alti Yaglanmasi Mi ???

dilex

Arkadaslar bu gobekalti yaglanmasi mi oluo :) bole bingil bingil bisey dokundugunda fazla buyuk degil ama evham yaptim .nedir tam olarak ?

3 CEVAP

Sutunannesi

Aynı durum bizimkinin bebişliğinden beri var :)) bende ilk çok evham yapmıştım veterinere götürdüm elle muayeneden sonra onların yağ olduğunu söylemişti veterinerimiz. 3,4 ay önce de farklı bir şey için röntgen çekilmesi gerekmişti röntgende sarkan göbeğimiz de çıkmıştı ve zararsız yağ şeklindeydi. Veteriner bunun genetik olabileceğini söyledi. Çünkü bizimki sonradan değil eve geldiğinden beri olan bir yağlanmaydı. Endişe etmeyin elleyince yumuşacık oluyor :)) veterinere gittiğiniz bir gün sorabilirsiniz yağ olduğunu söyleyip elle muayene edecek diye düşünüyorum

dilex

Ah bu ton tonlar :)

SelinTuksal

bizim özellikle bebişler biraz daha yerse eyre uzanacak o göbekler :DD