Kopegimin Patisinin Arasına Sakız Yapıştı.

Kopegimin patisinin arasına sakız yapıştı. Cımbızla veya farklı türlü çıkartabilir miyiz?

2 CEVAP

ugurcil

Buzu sakızın üzerinde gezdirip donmasını sağlayın sakızın. Dondukça çıkarması kolaylaşacaktır.

Ahraz

Sıcaktan dolayı iyice bulaşıyor sekiz genelde. Evde besliyorsanız buzu sakızın uzerinde biraz bekletin. O kalıp halinde o zaman çıkartıyorsunuz. Fakat disarda ilgilendiğiniz bir köpekle hırçın olabilir.onlar topraklı alanları düşmeyi çok sevdikleri için kendiliğinden yine cikar