Kedimin Karnı Şiş Yardım

Kedimamasii

Kedimin karnı şiş gibi geliyor bastirinca ama gözlemliyorum kakasını iyi yapiyor mamasını yiyor cok enerjik sizce takıntı mı yapıyorum

4 CEVAP

Mivia

İç parazit aşısı yoksa bir an önce yaptırın. Eğer iç paraziti varsa fip olabilir acilen veterinerinize götürün fakat veterinerler bu konuyu bazen ticarete dönüştürüp kediye yanlış tedavi uygulayabiliyorlar bu yüzden lütfen ama lütfen karnına bakılmasını kan alınmasını isteyin... Ayrıca tümörde olabilir fakat ona benzemiyor. Umarım fip değildir...

HepsiPati

Fip için eidd kapsülleri var. İnstangramda @petcore35 hesabına bakın. Ben 1 kediyi kurtardım. Maliyeti de çok düşük. Geçmiş olsun

zey940

Yavru kedilerde belli bir seviyeye kadar göbek normal diye biliyorum, veterinerimiz söylemişti. Sizinki de çok şiş gelmedi bana büyük ihtimalle yavruluk göbeği. İç parazit yapmadıysanız muhakkak yapın. Keyfi de yerinde diyorsunuz sorun yok bence.

Ahraz

Fib olabilir .Isinin ehli bir veteriner sart.Bazilari surf para kazanmak için oyalıyor haberiniz olsun