Arkadaslar Nd Somonlu Kısırlastırılmıs Kedi Maması?

Hilalkaya3435

Selam, kedim 6 yaşında erkek, kısır. Nd somonlu kısırlastırılmıs kedi maması kullanıyoruz. Günlük kaç gram vermeliyim? Bir türlü ayarlayamadım. Sabah akşam toplam kaç gram versem yeterli gelir?

2 CEVAP

_Catlover_

Mama paketinin üzerinde kedinizin kilosuna göre günde kaç Gr yemesi gerektiği yazar. Oradan faydalanabilirsiniz. Her mamada oran değişiyor. Günlük öğünlerine bölersiniz

Lalis

Kedinin kilosuna göre yiyeceği miktar yazar paketin üzerinde.