İstanbulda Anadolu Yakasında Uygun Veteriner?

slifer

Merhabalar. Veterinerim kedim için kısırlaştırmaya 400 tl istedi şuan için çok fazla geldi. Acaba bildiğiniz daha uyguna bir veteriner var mı?

11 CEVAP

pisicikpisicik

en ucuzu 300 den aşağı yapmaz

slifer

muhtemelen 200 e kadar zorlayabilirim. Lütfen gören duyan bilen varsa yardımcı olsun :(

slifer

off kafayı yicem ya üsküdar hayvan hastanesi 250 liraya yapıyomuş normalde ama kliniği tamamen kapatıyoruz. kapanasıya kadar tüm randevular dolu dedi. OFF OFF

aleyn

günceell

gazme1997

gkjmghujkhjkljklşç

Kedimekim

Üsküdar da Vefat diye bir veteriner var. Aşı fiyatları uygun ama ameliyet için ne derler bilmiyorum ama kesinlikle onlara güvenebilirsiniz çok ilgililer ve işlerini ciddi bir şekilde yapıyorlar. Ben çok memnunum ordaki hekimlerden.

Kedimekim

Otomatik yazmış isim Vetart olacak

muffincatt

ümraniyede 350 bütçenize uyarsa kendi gittiğimiz yeri önerebilirim erkek kedilerde fiyat biraz daha düşüyor sanırım daha uyguna belediyeden başka yapan yer bilmiyorum malesef :(

Klimt

Bildigim kadariyla en uygunu veterinerlik fakultesi yapiyor. En azindan bir arastirabilirsiniz.

friolera

selimiye hayvan hastanesine sordunuz mu? kısırlaştırma yapıp yapmadıklarını bilmiyorum, hiç bir hizmet de almadım ama aşı fiyatlarının uygun olduğunu okumuştum.

slifer

selimiyeye sordum hocam 250 tl dedi ama. kapatıyolarmış bölümü artık hizmet vermiycez dedi.