Kedim Kendisini Sevdirmek Mi İstiyor?

Henüz 3. günü yanımızdaki ve daha 1.5 aylık. Ailede en az benden korkuyor. Benden korkmadığı zamanlarda kulak arkasını sevebiliyorum ve internette okuduğum kadarıyla gözlerini yarıya kadar kısması bunun, hoşuna gittiği anlamına geliyormuş. Bazen karnına dokunma fırsatım da oluyor ve bunu yaptığım zaman arada bir purrr luyor bana. Sırt üstü yatmışken patisini falan uzatıyor ve elime vuruyor hafifçe. Tam pençesini çıkardığı zaman da bırakıyorum. Pençesini kendi isteği doğrultusunda mı yoksa isteği dışında mı çıkarıyor yani bu normal mi? Ona göre o şekilde sevmeye ve oyun oynamaya devam edeceğim ve o şekilde devam edersem bir sorun olur mu?

1 CEVAP

eltarcin

Patisini bir açıp bir kapadığında (Yani pençelerini çıkarıp, indirdiğinde) bu onun hoşuna gidiyor demektir. Bu yüzden benim bütün pantolonlarımın kumaşları çıkık çıkık oluyordu. Kıyamadığım içinde bırakamıyordum :)