3 Mama Arasında Geçiş

ebusvenus

Merhaba, acana pasifica ve proplan hipoalerjenik veteriner serisi mamayı yaklaşık 1 aydır karıştırarak veriyorum fakat asıl sebebi acanadan hipoalerjeniğe geçişte ishal vs olmaması içindi. Ancak anladık ki alerjik bir durum yokmuş ve acana grasland’a başlayacağız. Ancak iki mamayı karıştırıp yavaş yavaş grasland ekleyerek mi gitmeliyim yoksa pasifica zaten bitmişti sadece proplan verip graslandı yavaş yavaş mı arttırmalıyım? Yakın zamanda isal olmuştu tekrar olsun istemiyorum. fikir verebilirseniz çok sevinirim

1 CEVAP

Cennet29

Geçiş dönemlerinden sonra mama karıştırılmaz tek bi mama ile devam edilir. Cünkü Zamanla bağırsakları bozuluyor ve her basit yiyecekte mamada ishale çeviriyorlar. Proplan yerken graslanda geçebilirsiniz ama 10 günde geçiş yapıp proplanı kesin bence. Tek mamadan devam edin